Přejít k hlavnímu obsahu
Zobrazeno 1 - 10 z 13
-
Dílna pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet tvoření z másla. Případné změny programu a další akce jsou zveřejňovány na webových stránkách obce.
-
Případné změny programu a další akce jsou zveřejňovány na webových stránkách obce.
-
Zdobení dýní, soutěže, pochoutky a vaření z dýní, pohádkový les a strašidelný dům. Případné změny programu a další akce jsou zveřejňovány na webových stránkách obce.
-
Bakchus, vína, koláče, stloukání másla, program pro děti, hudební vystoupení, taneční zábava. Případné změny programu a další akce jsou zveřejňovány na webových stránkách obce.
Kemp vítězů
-
Kemp vítězů je sportovní kemp pro děti pod vedením profesionálních sportovců.   
-
Pohodový závod v jízdě na kánoích, raftech i jiných plavidlech z Bohnic do Máslovic. Registrace na ou@maslovice.cz do 10.6. pro ty, co si chtějí půjčit loď. 
-
Společný program obcí svazku Údolí Vltavy, noční magická jízda na kánoích a na raftech, ohňová show a hudební produkce v cíli. Registrace na ou@maslovice.cz do 31.5. pro ty, co si chtějí půjčit loď. 
-
Turistický pochod, stloukání másla, program pro děti, hudební vystoupení. Případné změny programu a další akce jsou zveřejňovány na webových stránkách obce.
-
Případné změny programu a další akce jsou zveřejňovány na webových stránkách obce.
Macrame
-
Líbí se Vám drhané nebo-li macrame výrobky? V sobotu 5. února od 14 hodin si můžete pod vedením lektorky Zuzany udrhat lucernu v Komunitním centru Bašť.