STRAVOVÁNÍ a UBYTOVÁNÍ

 • Angelico Caffé Neratovice

  Angelico Caffé Neratovice

  Kavárna s cukrárnou a zahrádkou. Nabízí italskou kávu Tonino Lamborghini i moravská vína, zákusky, zmrzlinové poháry či obložené chlebíčky. Možnost uspořádání soukromých i firemních oslav. K dispozici je denní tisk, WiFi připojení, Xbox 360 Kinect a dětský koutek.

  Číst dál…


 • Apartements Studio 964 Líbeznice

  Apartements Studio 964 Líbeznice

  Ubytování v centru obce. Apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a koupelnu se sprchou. K dispozici je Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

  Číst dál…


 • Apartmán U Vrabčáka Zlonín

  Apartmán U Vrabčáka Zlonín

  Apartmán má ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyni s mikrovlnnou troubou a ledničkou a koupelnu se sprchou. Ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu. K zázemí patří soukromé parkoviště a lze tu zdarma vyžívat Wi-Fi.

  Číst dál…


 • Aroma restaurace Neratovice

  Aroma restaurace Neratovice

  Zcela zrenovovaná restaurace, nově otevřená od léta 2016 ve starém mlýně v Lobkovicích. První historická zmínka o mlýnu a jezu pochází z roku 1383 na hranici katastru Lobkovic a Neratovic.

  Číst dál…


 • Asia Bistro Special Neratovice

  Asia Bistro Special Neratovice

  Asijská kuchyně, výroba mražených jarních závitků. mapa web

  Číst dál…


 • BAILANDO Studio Neratovice

  BAILANDO Studio Neratovice

  APARTAMENTS BAILANDO Studio nabízí pohodlné ubytování ve 2 nových apartmánech v samostatném domě s vlastním vchodem. V přízemí apartmánů je kavárna a bistro. Ubytování má Wi-Fi zdarma a každý pokoj je dále vybavený TV s plochou obrazovkou, ledničkou a koupelnou se sprchovým koutem.

  Číst dál…


 • Bambus Garden Líbeznice

  Bambus Garden Líbeznice

  Čínská restaurace u hlavní silnice s typickou nabídkou asijských pokrmů a pochutin. mapa

  Číst dál…


 • Bodlák restaurant a pizzeria Odolena Voda

  Bodlák restaurant a pizzeria Odolena Voda

  Provoz restaurace a pizzerie. Nabízí jídla české a italské kuchyně. Točí tankové pivo značky Excelent. V létě je k dispozici terasa. Možnost rozvozu jídla.

  Číst dál…


 • Boutique hotel Diama Mratín

  Boutique hotel Diama Mratín

  Rodinný hotel nacházející se v centru obce. Přívlastek „Boutique“, definuje atmosféru hotelu – půvabný a nápaditý design se snoubí s vysokým standardem nabízených služeb. Zakládají si na profesionalitě, vstřícnosti a osobním přístupu.

  Číst dál…


 • Brambor 38 Brnky – Zdiby

  Bistro a místo kulturního setkávání na vltavské cyklostezce, 5 km od trojské ZOO. Bramborové placky, divadlo, koncerty, letní kino…  mapa

  Číst dál…


Scroll to top