SPORT a VOLNÝ ČAS

 • Bazén Měšice

  Bazén Měšice

  Bazén v CVČ Měšice, Nosticova 590, vhodný pro rodinný pronájem o víkendu, o prázdninách i v týdnu, max 8 osob, cena pronájmu 500,- Kč/hod. Po návštěvě bazénu možnost posezení v kavárně.

  Číst dál…


 • Beach Park Mlékojedy – Neratovice

  Beach Park Mlékojedy – Neratovice

  Beach Park se nachází na břehu pískovny a představuje stálou letní scénu, která propojuje hudební, sportovní a jiné kulturní aktivity.

  Číst dál…


 • Beach volejbal Měšice

  Beach volejbal Měšice

  Plážový volejbal si na měšickém kurtu můžete zahrát za 160 Kč na hodinu, po dohodě se správcem je možnost použít sprchy v areálu za poplatek 30 Kč na osobu. Správcem hřiště je Ivan Zítko, tel.

  Číst dál…


 • Beachvolejbalové hřiště Odolena Voda

  Beachvolejbalové hřiště Odolena Voda

  Otevírací doba 8 – 22 hod., rezervace : www.jdemenato.cz , cena 200,-Kč / hod, k dispozici je osvětlení.

  Číst dál…


 • Bikepark Bajkárna Husinec

  Bikepark Bajkárna Husinec

    Tréninkový okruh pod ulicí Pod Červenou Skálou pro horská kola je k dispozici široké veřejnosti, je volně přístupný, jezdíte na vlastní nebezpečí. Své jezdecké dovednosti zde zdokonalí nejenom začátečníci.

  Číst dál…


 • Centrum volného času Měšice

  Centrum volného času Měšice

  Centrum volného času Měšice nabízí volnočasový program pro všechny věkové kategorie v krásném prostředí nově rekonstruované budovy. Hlavní náplní jsou kurzy plavání pro rodiče s dětmi ve věku od 6 měsíců do 7 let.

  Číst dál…


 • Cyklotrasa 8100 Pražské kolo

  Cyklotrasa 8100 Pražské kolo

  Trasa 8100 “Pražské kolo” je okružní cyklotrasou kolem Prahy. Délka trasy je 131 km, celkové převýšení je +/-662 metrů. Trasa vede převážně po méně až středně frekventovaných silnicích, částečně i po samostatných cyklostezkách.

  Číst dál…


 • Dětské hřiště Líbeznice

  Dětské hřiště Líbeznice

  Dětské hřiště najdete v Areálu zdraví v Líbeznicích, přístup pro pěší od prodejny TESCO, pro příjezd automobilem využijte možnost parkovat v období prázdnin u ZŠ a ZUŠ Líbeznice. Otevřeno celodenně, vstup zdarma.

  Číst dál…


 • Farma Baštěk Bašť

  Farma Baštěk Bašť

  Menší rodinná farma, ve které chovají koně různých plemen klidné povahy. Se zájemci jezdí na vyjížďky do okolní přírody.  mapa

  Číst dál…


 • Farma Hrádek Mratín

  Farma Hrádek Mratín

  Rodinná stáj s jezdeckou školou, registrovanou u České jezdecké federace od r. 2000. Areál se nachází na západním okraji obce Mratín. Kromě ustájení soukromých koní se zaměřují na výcvik jezdců od úplných začátečníků po přípravu na ZZVJ.

  Číst dál…


Scroll to top