Přejít k hlavnímu obsahu
Zobrazeno 1 - 10 z 58

Poutní cesta Blaník - Říp

Sport a volný čas
Poutní cesta Blaník - Říp
7. 6. 2021 Poutní cesta, která propojuje dvě nejznámější a nejdůležitější české hory, Blaník a Říp. Projít ji můžete v sedmi etapách, z nichž každá má své téma k zamyšlení. Putováním vás může provést dvaapadesát tabulek s QR kódem, které jsou umístěny po celé trase na rozcestnících KČT.

Zimní stadion Neratovice

Sport a volný čas
HC Buldoci
18. 5. 2021 Provoz zimního stadionu. Nabídka hodin veřejného bruslení i pronájmu kluziště. V areálu je k dispozici hřiště s umělou trávou a fotbalové hřiště. mapa

Plavecký bazén Neratovice

Sport a volný čas
plavecký bazén
12. 5. 2021 Provoz krytého plaveckého bazénu. K dispozici je bazén 25 m, dětský bazén 9 m, tobogán, posilovna, sauna, masáže a občerstvení. Dále je k dispozici plavecká škola pro začátečníky a přípravka nebo zdokonalovací kurz plavání pro děti i dospělé.

Víceúčelové hřiště Mratín

Sport a volný čas
víceúčelové hřiště
11. 5. 2021 Víceúčelové hřiště zahrnuje multifunkční, fotbalové hřiště a hřiště na plážový volejbal. V areálu je i dětské hřiště a bludiště. Občerstvit se je možné v místní hospůdce.

Farma Hrádek Mratín

Sport a volný čas
farma Hrádek
10. 5. 2021 Rodinná stáj s jezdeckou školou, registrovanou u České jezdecké federace od r. 2000. Areál se nachází na západním okraji obce Mratín. Kromě ustájení soukromých koní se zaměřují na výcvik jezdců od úplných začátečníků po přípravu na ZZVJ.

Víceúčelové hřiště Měšice

Míčové sporty
6. 5. 2021 Hřiště je volně přístupné. Můžete kdykoliv přijít a hřiště využít i bez předchozí rezervace. Provozní doba 6 – 22 hod každý den. Hřiště je připraveno na basketbal, kopanou, házenou, tenis, nohejbal. Standardně je umístěna síť na tenis. Rezervaci je možno provést na max.

Sportovní areál Duhovka Líbeznice

Sport a volný čas
Duhovka
27. 4. 2021 Veřejnosti přístupný sportovní areál u školy na nejvyšším místě Líbeznic. Běžecký ovál s různobarevnými dráhami je dominantou areálu a nápaditě obkroužil dopravní hřiště umístěné uprostřed.

Sportovní hala Na Chrupavce Líbeznice

Sport a volný čas
Na Chrupavce
26. 4. 2021 Multifunkční sportovní hala sousedící s fotbalovým hřištěm. Unikátní je výtvarné řešení celé budovy s výraznou barevností – s barvami líbeznického znaku. Upoutá i obklad z přírodního modřínu na vnější fasádě budovy.

Centrum volného času Měšice

Sport a volný čas
CVČ Měšice
23. 4. 2021 Centrum volného času Měšice nabízí volnočasový program pro všechny věkové kategorie v krásném prostředí nově rekonstruované budovy. Hlavní náplní jsou kurzy plavání pro rodiče s dětmi ve věku od 6 měsíců do 7 let.

Cyklotrasa 8100 Pražské kolo

Cykloturistika
Cyklotrasa 8100
23. 4. 2021 Trasa 8100 “Pražské kolo” je okružní cyklotrasou kolem Prahy. Délka trasy je 131 km, celkové převýšení je +/-662 metrů. Trasa vede převážně po méně až středně frekventovaných silnicích, částečně i po samostatných cyklostezkách.