Přejít k hlavnímu obsahu
Zobrazeno 1 - 10 z 75

Zlonínský dvůr - Zlonín

Restaurace
Zlonínský Dvůr
13. 1. 2022 Restaurace je pro všechny ty, kteří hledají klidné místo s vesnickou atmosférou a dobrým jídlem od českých farmářů a dodavatelů té nejlepší kvality.

Central CafeBar - Bašť

Kavárny
Central CafeBar
13. 1. 2022 Nově otevřená kavárna v Komunitním centru Bašť.                                                                                                             

Apartmán U Vrabčáka Zlonín

Penzion
Apartmán U Vrabčáka
23. 6. 2021 Apartmán má ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyni s mikrovlnnou troubou a ledničkou a koupelnu se sprchou. Ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu. K zázemí patří soukromé parkoviště a lze tu zdarma vyžívat Wi-Fi.

U Prasátek Dolánky - Zlončice

Občerstvení
U Prasátek
23. 6. 2021 Zahradní občerstvení, které se nachází na trase atraktivní a hojně využívané cyklistické stezky vedoucí z Prahy do Kralup nad Vltavou. Příjemné posezení u řeky Vltavy se skvělou obsluhou a velkým výběrem jídel a nápojů.

Vyhlídka nad řekou Zdiby

Penzion
Vyhlídka nad řekou
23. 6. 2021 Ubytování v apartmánu. Součástí apartmánu je samostatná koupelna, plně vybavená kuchyňka, TV, Wi-Fi, kávovar, lednice, mikrovlnná trouba, pračka, fén. K dispozici je terasa s výhledem do zahrady. Každé ráno se podává kontinentální snídaně.

Homestay Hanka Zdiby

Penzion
Homestay Hanka
23. 6. 2021 Apartmán nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou à la carte.

Hotel Stará Pošta Zdiby

Hotel
Hotel Stará Pošta
23. 6. 2021 Tříhvězdičkový hotel nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou, WC a televizí. mapa

Restaurace Stará Pošta Zdiby

Restaurace
Restaurace Stará Pošta
22. 6. 2021 Restaurace s českou a mezinárodní kuchyní. K dispozici je dětský koutek a Wi-Fi. V létě možnost posezení na zahrádce. Pořádání oslav, firemních obědů, večeří či jiných soukromých akcí. Disponují hernou, malým a velkým salonkem a tržištěm s regionálními potravinami.

Brambor 38 Brnky - Zdiby

Občerstvení
Brambor 38
22. 6. 2021 Bistro a místo kulturního setkávání na vltavské cyklostezce, 5 km od trojské ZOO. Bramborové placky, divadlo, koncerty, letní kino…  mapa

Garáž café Přemyšlení - Zdiby

Restaurace
Garáž café
22. 6. 2021 Zastavte se na snídaně, burgery, žebra, kolena, smažená kuřecí křídla, nakládané chuťovky od Křepelčího krále z Klecan, výběr až z pěti piv a mnoho dalšího.  mapa